APARTMAN İLAÇLAMA

İlaçlama esnasında mekanınızı teslim edeceğiniz firmanın mutlaka resmi olmasınadikkat ediniz. İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı olmayan firmalar resmi değildir. Kullandıkları ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan TARIMSAL KÖKENLİ ilaçlardır.

Böve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli bir sorun oluşturmaktadır. Özelliklede hamam böcekleri, tahta kuruları, pire,bit,örümcek,sıçanlar,fareler vb gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.
Evlerin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları tercih ederler. Apartman ve sitelerin çatıları, bodrumları, merdiven boşlukları, havalandırmaları vb gibi yerleri böceklerin ve kemirgenlerin en çok görülebileceği yerlerdir.Apartman ve sitelerde sayılan bu gibi yerlerde bulunabilen böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız mekanlara girmeleri oldukça yüksek bir olasılıktır.Örneğin;fare,akrep,sinek,sivri sinek,karınca,tahta kurusu,örümcek, tarla faresi,lağım faresi.ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar.(Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri, bodrum çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülüler.)Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar.(böcekler ve Fareler için bilgi Zaralılar bölümündedir.)

Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır. birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu vektörler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.

Kaliteli Bir İlaçlama Hizmeti İçin Herzaman Apartman Ve Binanın Ortak Alanlarının Aynı Zamanda Evlerin Mümkünse Tamamının, Daire İçlerinde Herhangi Bir Sorun Yok İse Wc Ve Banyoların İlaçlanması Gerekmektedir .

ORTAK ALANLAR

  • * Merdivenler
  • * Koridorlar
  • * Çatı
  • * Kazan Daireleri
  • * Sığınaklar
  • * Havalandırmalar Ve Asansör Boşlukları
  • * Binanın Dış Çevresi
  • * Tüm Kapı önleri ve Çevreleri
  • * Kalorifer Petekleri

Etiket :ümitköy ilaçlama , yaşamkent ilaçlama , konutkent bağlıca alaçaatlı türkkonut ilaçlama ,

 

 

 

ümitköy ilaçlama firması 

 

ümitköy bahçe bina apartman ilaçlama servisi
İnter Pratik Tüm Hakları Saklıdır. 2013